Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
2003.11 ADV Trimix, Egipt

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W dniach 2.11 - 9.11.2003 w Egipcie (Sharm el Sheikh) odbył się kurs Advanced Trimix TDI organizowany przez Grzegorza 'Banana' Dominika, z Abyss-Diving w Warszawie.

Opolska Szkola Nurkowania tegoroczny sezon nurkowy zakończyła trzytygodniowa wyprawa nurkowa nad Morze Czerwone do Sharm el Sheikh. Szczególnie owocny był dla nas pierwszy tydzień pobytu na pólwyspie Synaj, kiedy to Piotr Sitnik, Witek Zembaczyński i Marcin Stelmach uczestniczyli w kursie TDI Advanced Trimix prowadzonym przez Grzegorza 'Banana' Dominika, jedynego w Polsce Instructor Trainera TDI, własciciela firmy Abyss-Diving.
Kurs zaawansowanego technicznego nurkowania trimixowego pozwala płetwonurkom bezpiecznie działac w mysł zasady 'Go Deep Stay Long', czyli zanurkować na duża głębokość i spędzić tam minimum kilka minut.
Oczywiście nurkowanie techniczne wymaga dużego zaangazowania we własne szkolenie oraz specyficznej konfiguracji sprzętu, ale wzamian odkrywa przed płetwonurkiem zupełnie nowe możliwości. Kto z nas nie marzył o dotarciu tam, gdzie jeszcze nikt nie był, nurkowaniu na wraku, którego nie znajdziemy w przeciętnym nurkowym przewodniku...
Wszystkie nurkowania kursowe odbyły się korzystając z w pełni profesjonalnej technicznej bazy nurkowej DIVERS LODGE, którą gorąco polecamy płetwonurkom zainteresowanym wycieczka do Sharm el Sheikh, czy Hurghady. W opisywanym kursie Advanced Trimix TDI uczestniczył także doświadczony nurek techniczny Robert Jabłoński z Częstochowy, oraz w roli asystenta Instruktora Mirosław Jarek z Wrocławia, serdecznie pozdrawiamy.
Po raz kolejny pragniemy podziękować Grzegorzowi 'Bananowi' Dominikowi za wszelką pomoc i doświadczenia zdobyte na kursie.
Piotr, Witek i Marcin
Aktualności
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH